Mesco

Start -> Dotacje, dofinansowania

Wspólnie z firmą E-Day, przygotowaliśmy dla Państwa skonsolidowane informacje dotyczące dotacji i dofinansowań dla małych i średnich przedsiębiorstw chcących zwiększyć wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w swojej działalności biznesowej.  Dotacje dotyczą 35-50% kosztów ponoszonych w ramach projektu i ta część dofinansowania dotyczy firm działających na terenie Śląska. Termin składania wniosków upływa 6 grudnia 2016.

Czytaj więcej...

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, MESco rozpoczęło współpracę z  firmą Metropolis Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o., która zajmuje się pozyskiwaniem środków z programów unijnych i krajowych.
Informacje o możliwościach dofinansowania mogą być szczególnie przydatne dla instytutów badawczych wobec których ANSYS zmienieł politykę licencjonowania. Osoby zainteresowane, prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 32 768 36 36
Osoby zarejestrowane w Urzędzie Pracy, mogą starać się o szkolenia dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Urzędu Pracy. (nasz numer ewidencyjny w rejestrze instytucji szkoleniowych UP: 2.24/000099/2009).  
W przypadku dodatkowych szczegółów - prosimy o kontakt telefoniczny lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
zgłoś błąd na stronie Design by Adam Łokieć
U:| |   O:| |