Szukaj Logowanie Kontakt

night office shirt mail

Oferty Pracy

Na tej stronie znajdują się oferty pracy w MESco oraz oferty naszych Klientów lub partnerów poszukujących inżynierów posiadających umiejętności z zakresu symulacji komputerowej. 

Jeśli są Państwo zainteresowani umieszczeniem swojego ogłoszenia o pracę, prosimy o kontakt.

Staże i praktyki

MESco Sp. z o.o. bardzo poważnie traktuje edukacje młodego pokolenia inżynierów. Tego samego oczekujemy od osób, które ubiegają się miejsce na staż. W związku z tym mamy stale otwartą rekrutacje aby mieć pewność, że przyjmujemy osoby, które wiążą swoją przyszłość zawodową z symulacją komputerową.

Od kandydatów oczekujemy podstawowej znajomości oprogramowania ANSYS i wiedzy z zakresy metod numerycznych. Chcemy aby osoby kandydujące posiadały sprecyzowane zainteresowania w dziedzinie symulacji komputerowej.

Wszyscy uczestnicy stażów i praktyk biorą udział w pracach projektowych i badawczych wykonywanych dla naszych Klientów. Nie ma przysłowiowego parzenia kawy, czyszczenia piwnic, robienia stron internetowych itp.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o składanie CV.

 

Dołącz do zespołu High Technology Machines w Gliwicach

htm logo poziomeHigh Technology Machines Sp. z o.o. jest autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem obrabiarek CNC japońskiej firmy OKUMA. Centrum Badawczo - Rozwojowego HTM jest odpowiedzią na potrzeby i wymagania współczesnego klienta z branży obróbkowej. Planowane badania są prowadzone z wykorzystaniem najnowszych technologii, przy nierozłącznym rozwoju idei Inteligentnej Fabryki i Przemysłu 4.0.

Czytaj więcej...

National Oilwell Varco poszukuje pracowników

nov logoNational Oilwell Varco Poland jest spółką w 100% należącą do firmy National Oilwell Varco Norway, która jest częścią koncernu National Oilwell Varco, lidera na rynku globalnym dostarczającego najnowocześniejsze technologie i systemy dla przemysłu wydobywczego ropy i gazu. Polski oddział firmy zajmuje się głównie projektowaniem oraz obliczeniami konstrukcji stalowych, żurawi, wciągarek oraz innych urządzeń.

Czytaj więcej...

Dołącz do działu B+R Stowarzyszenia B-4

B 4

Stowarzyszenie B-4 z Rzeszowa jest Instytucją Otoczenia Biznesu prowadzącą działalność od ponad 20 lat. Spośród wielu przedsięwzięć realizowanych przez Stowarzyszenie B-4, aktualnie pierwszoplanowe miejsce zajmują prace badawczo - rozwojowe. Stowarzyszenie posiada dział B+R, którego głównym zadaniem jest prowadzenie prac badawczych z wykorzystaniem własnej infrastruktury centrum badawczo – rozwojowego. Przedmiotem prowadzonych badań są m.in.: bezzałogowe aparaty latające oraz urządzenia podwodne dla nurków.

Czytaj więcej...