night office shirt mail

Oferty Pracy

Na tej stronie znajdują się oferty pracy w MESco oraz oferty naszych Klientów lub partnerów poszukujących inżynierów posiadających umiejętności z zakresu symulacji komputerowej. 

Jeśli są Państwo zainteresowani umieszczeniem swojego ogłoszenia o pracę, prosimy o kontakt.

Staże i praktyki

MESco Sp. z o.o. bardzo poważnie traktuje edukacje młodego pokolenia inżynierów. Tego samego oczekujemy od osób, które ubiegają się miejsce na staż. W związku z tym mamy stale otwartą rekrutacje aby mieć pewność, że przyjmujemy osoby, które wiążą swoją przyszłość zawodową z symulacją komputerową.

Od kandydatów nie oczekujemy glębokiej wiedzy i szerokiej znajomości oprogramowania ANSYS. Chcemy aby osoby kandydujące posiadały specyzowane zainteresowania w dziedzinie symulacji i początkowe umiejętności z tego zakresu.

Wszyscy uczestnicy stażów i praktyk biorą udział w pracach projektowych i badawczych wykonywanych dla naszych Klientów. Nie ma przysłowiowego parzenia kawy, czyszczenia piwnic, robienia stron internetowych.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o składanie CV.

logo technipfmc

Nasz klient TechnipFMC szuka nowych pracowników w dziale FEA.

Więcej szczegółów oraz dane kontaktowe wewnątrz artykułu

logo gates małeNasz klient Gates Polska Sp. z o.o. szuka pracowników do nowego oddziału Gates Center of Excellence. Więcej szczegółów oraz dane kontaktowe wewnątrz artykułu.

sales jokeW związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko inżyniera sprzedaży (oprogramowanie i usługi z zakresu symulacji).

Back to the futureW związku ze stałym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko inżynier mechanik (oprogramowanie i usługi z zakresu symulacji).