nafems

 

nafems wystawa

13.04.2018r (9:30-17.00) w Krakowie - odbywa się seminarium NAFEMS poświęcone optymalizacji za pomocą symulacji komputerowej. Oprogramowanie, metodologia, rodzaj problemu nie mają znaczenia - liczy się wysoki poziom zgłoszonych artykułów. 

Jako 'Gold Sponsor' gorąco zachęcamy śledzenia przebiegu Seminarium.

Więcej informacji oraz agendę znajdą Państwo pod linkiem Konferencji.

 

NAFEMS jest organizacją której celem jest propagowanie wiedzy i technologii wspomagających pracę inżynierów zajmujących się symulacją komputerową. Od niedawna NAFEMS posiada regionalny oddział w Polsce co oznacza, że powinniśmy spodziewać się większej ilości podobnych wydarzeń w przyszłości.

 

 

Cel semianrium

Optymalizacja stała siNafems optymalizacjaę w ostatnich latach kluczowym elementem procesu rozwoju produktu. Powodem jest bardzo silny rozwój technologii informatycznych i możliwości oprogramowania. Coś co jeszcze do niedawna nie było możliwe obecnie dzisiaj jest w zasięgu ręki, stąd pomysł na seminarium. 

Głównym celem seminarium jest podniesienie świadomości uczestników odnośnie roli i możliwości jakie daje optymalizacji na etapie projektowym.

Dla kogo?

Seminarium nie jest skierowane do konkretnej grupy inżynierów czy naukowaców.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych tematyką technologii numerycznych do wzięcia udziału i uczestnictwa w tym wydarzeniu. 

Agenda Seminarium:

Wszelkie dodatkowe informacje, aktualne zmiany, formularz rejestracyjny, znajdą Państwo pod linkiem Konferencji

 nafems wystawa

nasze stoisko