boeing

ANSYS posiada kilka programów partnerskich: dla startupów, uczelni, zespołów studenckich, inkubatorów przedsiębiorczości. Ich bilateralny charakter powoduje że są niezwykle atrakcyjne. Programy te są oparte o strategię win-win: Partner otrzymuje najnowocześniejszą na rynku technologię numeryczną praktycznie za darmo w zamian za aktywny marketing marki ANSYS i MESco.

Sukcesy produktów naszych Klientów są najlepszą reklamą dla technologii która umożliwiła ich powstanie. Bez względu na to czy są to badania naukowe, projekty studenckie czy próba stworzenia nowej jakości w danej dziedzinie przemysłu - chcemy Ci pomóc. 

Poniżej znajduje się lista obecnie dostępnych programów partneskich oraz ich zasady. 

 

open door

ANSYS Startup Program to aktywne wsparcie dla innowacji poprzez dostęp do bardzo bogatego pakietu licencji ANSYS przy niezwykle korzystnych warunkach cenowych. ANSYS daje swoim użytkownikom realną przewagę poprzez skrócenie procesu rozwoju produktu przy równoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej dokładności wyników z symulacji. 

 

adult books campus 159775

Program partnerski z uczelniami daje dostęp beneficjentom do technologii ANSYS bez żadnych kosztów w ramach aktywnego marketingu marki ANSYS i MESco. 

 

CampusSolutionInnowacyjność i wiedza jest tym co napędza popyt na usługi ośrodków badawczych i akademickich. Kluczowym elementem jest to by uczelnia korzystała z oprogramowania, które jest najpowszechniejsze w przemyśle. Licencja Campus Solution to rozwiązanie dla uczelni, które pozwala znacznie obniżyć koszty utrzymania równocześnie ułatwiając dostęp do technologii ANSYS nie tylko kadrze naukowej ale i studentom.

Img 2ANSYS i MESco wspiera zespoły studenckie prowadzące przeróżne projekty poprzez dostarczanie najlepszych na rynku narzędzi do analiz numerycznych na rynku i wiedzy jak ich używać.

InkubatorOferta dla inkubatorów przedsiębiorczości i parków przemysłowych pozwala znacznie zwiększyć ich atrakcyjność. ANSYS to niekwestionowany lider technologii numerycznej i największy gracz na rynku oprogramowania do symulacji komputerowej. Wdrożenie rozwiązań ANSYS jest nieporównywalnie szybsze niż konkurencyjnych rozwiązań, a co ważniejsze - posiada wiodące rozwiązania do symulacji zjawisk z zakresu mechaniki, przepływów i elektromagnetyzmu.