nafems

21.05.2018r w czeskim Brnie odbędzie się seminarium organizowane przez NAFEMS dotyczące poprawy trwałości produktu za pomocą symulacji komputerowej.  Temat interesujący, gdyż dotyczy jednej z istotnych cech każdego produktu związanej z jego życiem (w tym gwarancją producenta) - trwałości, czyli m.in. odporności na zużycie i uszkodzenia czyli mechaniczne zmęczenie podczas całego cyklu życia produktu. 
Seminarium obejmuje prezentacje wiodących firm obrazujące różne sposoby podejścia do tematu, w tym m.in. przewidywania potencjalnych problemów, typowe metody analiz zmęczeniowych i ich rozwój (Stress-Life, Strain-Life, propagacja pęknięć).
Seminarium przeznaczone dla inżynierów, projektantów, badaczy, kierowników zespołów, którzy na codzień spotykają się bezpośrednio lub pośrednio z powyższym tematem.

Więcej informacji oraz formularze zgłoszeniowe, znadą Państwo na stronie seminarium.

Polecamy :)

miniatura term small

 Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na seminarium, które poświęcone będzie zagadnieniom termiki oraz chłodzenia elektroniki.

 

Warszawa, EuroCentrum

14 czerwca 2018r. godz. 10:00 - 14:00  

 

 

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszmy na seminaria które odbędą się w Katowicach, Warszawie oraz Gdańsku w dniach 21, 22 oraz 23 marca i poświęcone będą najnowszej wersji oprogramowania ANSYS 19.0. 

s2018 logo

Konferencja z cyklu SYMULACJA jest z powodzeniem organizowana od blisko 20 lat. 
SYMULACJA to impreza poświęcana symulacjom komputerowym i najnowszym trendom w metodach obliczeń numerycznych.  Udział w Konferencji to również sposób na podniesienie swoich umiejętności poprzez udział w licznych warsztatach komputerowych.
SYMULACJA została stworzona przez inżynierów - dla inżynierów. Skupia zarówno środowiska naukowe jak i przemysł, pozwalając na swobodną wymianę doświadczeń pomiędzy Uczestnikami Konferencji.  Obecnie jest to jedna z większych tego typu imprez w Polsce.

Zapraszamy więc wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej edycji i już dziś zarezerwowanie sobie czasu w swoim grafiku - bo warto.    Więcej informacji


Semianrium: Analizy elektromagnetyczne w oprogramowaniu ANSYS

W dniu 21 marca 2017 r. o godzinie 12.15
odbędzie się kolejne Seminarium Wydziału Elektrotechniki i Automatyki