s2018 logo

Konferencja z cyklu SYMULACJA jest z powodzeniem organizowana od blisko 20 lat. 
SYMULACJA to impreza poświęcana symulacjom komputerowym i najnowszym trendom w metodach obliczeń numerycznych.  Udział w Konferencji to również sposób na podniesienie swoich umiejętności poprzez udział w licznych warsztatach komputerowych.
SYMULACJA została stworzona przez inżynierów - dla inżynierów. Skupia zarówno środowiska naukowe jak i przemysł, pozwalając na swobodną wymianę doświadczeń pomiędzy Uczestnikami Konferencji.  Obecnie jest to jedna z większych tego typu imprez w Polsce.

Zapraszamy więc wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej edycji i już dziś zarezerwowanie sobie czasu w swoim grafiku - bo warto.    Więcej informacji

 

nafems

13.04.2018r w Krakowie odbędzie się seminarium organizowane przez NAFEMS dotyczące optymalizacji za pomocą symulacji komputerowej. Oprogramowanie, metodologia, rodzaj problemu nie mają znaczenia - liczy się wysoki poziom zgłoszonych artykułów. 

MESco będzie jednym z prelegentów i zachęcamy wszystkich naszych Klientów do udziału w seminarium.

 


Semianrium: Analizy elektromagnetyczne w oprogramowaniu ANSYS

W dniu 21 marca 2017 r. o godzinie 12.15
odbędzie się kolejne Seminarium Wydziału Elektrotechniki i Automatyki


ANSYS Academic Roadshow:
"Symulacja w nauce i przemyśle"

- 20 marca 2017  - Akademia Morska w Gdyni
- 22 marca 2017  - Politechnika Gdańska, Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa
- 5 kwietnia 2017 - Politechnika Lubelska, Wydział Mechaniczny

Kontynuujemy cykl spotkań na uczelniach wyższych pod nazwą "ANSYS Academic Roadshow".  Naszym celem jest przybliżenie możliwości jakie otwiera oprogramowanie ANSYS w badaniach naukowych.  Zachęcamy również studentów do korzystania z licencji akademickich prezentując zastosowanie symulacji komputerowej w procesie projektowania i rozwoju produktu.  Na wykłądach gościmy przedstawicieli różnych gałęzi przemysłu korzystających z oprogramowania ANSYS.

ANSYS Academic Roadshow:
"Symulacja w nauce i przemyśle"

Najbliższy termin:  29 listopad 2016, Łódź


Kontynuujemy cykl spotkań na uczelniach wyższych pod nazwą "ANSYS Academic Roadshow".  Naszym celem jest przybliżenie możliwości jakie otwiera oprogramowanie ANSYS w badaniach naukowych.  Zachęcamy również studentów do korzystania z licencji akademickich prezentując zastosowanie symulacji komputerowej w procesie projektowania i rozwoju produktu.  Na wykłądach gościmy przedstawicieli różnych gałęzi przemysłu korzystających z oprogramowania ANSYS..